Guttelag 9 år (født 2010)

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag    
15061200 lö 15/06 09:20 lö 15/06 Restvold 5 (R5) Elverum Fotball 4 Färdig Elverum Fotball G9-3    
15061301 lö 15/06 10:00 lö 15/06 Restvold 6 (R6) Elverum Fotball G9-2 Färdig Hernes IL HSK G9 blå    
15061302 lö 15/06 10:40 lö 15/06 Restvold 6 (R6) Funnefoss/Vormsund Färdig Elverum Fotball G9-3    
15061303 lö 15/06 11:20 lö 15/06 Restvold 6 (R6) Kongsvinger IL Fotball 3 Färdig Elverum Fotball G9-2    
15061304 lö 15/06 12:00 lö 15/06 Restvold 6 (R6) Elverum Fotball 7 Färdig Kongsvinger IL Fotball 2    
15061203 lö 15/06 12:00 lö 15/06 Restvold 5 (R5) Furnes Fotball Hvit Färdig Elverum Fotball 4    
15061306 lö 15/06 13:20 lö 15/06 Restvold 6 (R6) Kongsvinger IL Fotball 2 Färdig Elverum Fotball 4    
15061205 lö 15/06 13:20 lö 15/06 Restvold 5 (R5) Furnes Fotball Hvit Färdig Elverum Fotball 7    
15061307 lö 15/06 14:00 lö 15/06 Restvold 6 (R6) Funnefoss/Vormsund Färdig Kongsvinger IL Fotball 3    
15061308 lö 15/06 14:40 lö 15/06 Restvold 6 (R6) Hernes IL HSK G9 blå Färdig Elverum Fotball 4    
15061208 lö 15/06 15:20 lö 15/06 Restvold 5 (R5) Elverum Fotball G9-3 Färdig Furnes Fotball Hvit    
15061309 lö 15/06 15:20 lö 15/06 Restvold 6 (R6) Elverum Fotball 7 Färdig Kongsvinger IL Fotball 3    
15061410 lö 15/06 16:00 lö 15/06 Restvold 7 (R7) Elverum Fotball G9-2 Färdig Funnefoss/Vormsund    
15061310 lö 15/06 16:00 lö 15/06 Restvold 6 (R6) Kongsvinger IL Fotball 2 Färdig Hernes IL HSK G9 blå    
16061300 sö 16/06 08:40 sö 16/06 Restvold 6 (R6) Elverum Fotball 4 Färdig Funnefoss/Vormsund    
16061400 sö 16/06 08:40 sö 16/06 Restvold 7 (R7) Elverum Fotball 7 Färdig Elverum Fotball G9-2    
16061402 sö 16/06 10:00 sö 16/06 Restvold 7 (R7) Kongsvinger IL Fotball 2 Färdig Furnes Fotball Hvit    
16061200 sö 16/06 10:00 sö 16/06 Restvold 5 (R5) Funnefoss/Vormsund Färdig Elverum Fotball 7    
16061403 sö 16/06 10:40 sö 16/06 Restvold 7 (R7) Kongsvinger IL Fotball 3 Färdig Elverum Fotball G9-3    
16061404 sö 16/06 11:20 sö 16/06 Restvold 7 (R7) Elverum Fotball G9-2 Färdig Furnes Fotball Hvit    
16061203 sö 16/06 12:00 sö 16/06 Restvold 5 (R5) Hernes IL HSK G9 blå Färdig Funnefoss/Vormsund    
16061405 sö 16/06 12:00 sö 16/06 Restvold 7 (R7) Kongsvinger IL Fotball 2 Färdig Elverum Fotball G9-3    
16061306 sö 16/06 12:40 sö 16/06 Restvold 6 (R6) Elverum Fotball 4 Färdig Kongsvinger IL Fotball 3    
16061307 sö 16/06 13:20 sö 16/06 Restvold 6 (R6) Kongsvinger IL Fotball 2 Färdig Elverum Fotball G9-2    
16061407 sö 16/06 13:20 sö 16/06 Restvold 7 (R7) Elverum Fotball G9-3 Färdig Hernes IL HSK G9 blå    
16061308 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Restvold 6 (R6) Kongsvinger IL Fotball 3 Färdig Furnes Fotball Hvit    
16061310 sö 16/06 15:20 sö 16/06 Restvold 6 (R6) Hernes IL HSK G9 blå Färdig Elverum Fotball 7    
Sparebank1 Østlandet AMFI Elverum Scandic Hotel Elgstua Scandic Hotel Central