Jentelag 10 år (født 2009)

Alle lagene i J10 (f 2009)



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
15060300 lø 15/06 08:40 lø 15/06 Restvold 3 (R3) J10 (f 2009) Plj A Oppsal IF Fotball 1 Ferdig Elverum Fotball 2    
15061000 lø 15/06 08:40 lø 15/06 Prestegårdsjordet 3 (P3) J10 (f 2009) Plj A Hvam Ferdig Elverum Fotball 1    
15061002 lø 15/06 10:00 lø 15/06 Prestegårdsjordet 3 (P3) J10 (f 2009) Plj A Elverum Fotball 3 Ferdig Hernes IL HSK J10    
15061102 lø 15/06 10:00 lø 15/06 Restvold 4 (R4) J10 (f 2009) Plj A Elverum Fotball 2 Ferdig Oppsal IF Fotball 2    
15060303 lø 15/06 10:40 lø 15/06 Restvold 3 (R3) J10 (f 2009) Plj A Oppsal IF Fotball 1 Ferdig Gjelleråsen grønn    
15060105 lø 15/06 12:00 lø 15/06 Restvold 1 (R1) J10 (f 2009) Plj A Gjelleråsen Hvit Ferdig Hvam    
15060205 lø 15/06 12:00 lø 15/06 Restvold 2 (R2) J10 (f 2009) Plj A Oppsal IF Fotball 2 Ferdig Gjelleråsen grønn    
15060207 lø 15/06 13:20 lø 15/06 Restvold 2 (R2) J10 (f 2009) Plj A Elverum Fotball 2 Ferdig Gjelleråsen grønn    
15061007 lø 15/06 13:20 lø 15/06 Prestegårdsjordet 3 (P3) J10 (f 2009) Plj A Elverum Fotball 1 Ferdig Hernes IL HSK J10    
15060209 lø 15/06 14:40 lø 15/06 Restvold 2 (R2) J10 (f 2009) Plj A Gjelleråsen grønn Ferdig Hvam    
15060210 lø 15/06 15:20 lø 15/06 Restvold 2 (R2) J10 (f 2009) Plj A Hernes IL HSK J10 Ferdig Oppsal IF Fotball 1    
15060310 lø 15/06 15:20 lø 15/06 Restvold 3 (R3) J10 (f 2009) Plj A Oppsal IF Fotball 2 Ferdig Gjelleråsen Hvit    
15061110 lø 15/06 15:20 lø 15/06 Restvold 4 (R4) J10 (f 2009) Plj A Elverum Fotball 1 Ferdig Elverum Fotball 3    
15060313 lø 15/06 17:20 lø 15/06 Restvold 3 (R3) J10 (f 2009) Plj A Elverum Fotball 3 Ferdig Gjelleråsen Hvit    
16060202 sø 16/06 09:20 sø 16/06 Restvold 2 (R2) J10 (f 2009) Plj A Elverum Fotball 2 Ferdig Hvam    
16060302 sø 16/06 09:20 sø 16/06 Restvold 3 (R3) J10 (f 2009) Plj A Elverum Fotball 3 Ferdig Oppsal IF Fotball 1    
16061102 sø 16/06 09:20 sø 16/06 Restvold 4 (R4) J10 (f 2009) Plj A Elverum Fotball 1 Ferdig Oppsal IF Fotball 2    
16061004 sø 16/06 10:40 sø 16/06 Prestegårdsjordet 3 (P3) J10 (f 2009) Plj A Elverum Fotball 3 Ferdig Elverum Fotball 2    
16061104 sø 16/06 10:40 sø 16/06 Restvold 4 (R4) J10 (f 2009) Plj A Oppsal IF Fotball 1 Ferdig Gjelleråsen Hvit    
16061106 sø 16/06 12:00 sø 16/06 Restvold 4 (R4) J10 (f 2009) Plj A Gjelleråsen grønn Ferdig Hernes IL HSK J10    
16061007 sø 16/06 12:40 sø 16/06 Prestegårdsjordet 3 (P3) J10 (f 2009) Plj A Oppsal IF Fotball 1 Ferdig Hvam    
16061108 sø 16/06 13:20 sø 16/06 Restvold 4 (R4) J10 (f 2009) Plj A Oppsal IF Fotball 2 Ferdig Hernes IL HSK J10    
16060109 sø 16/06 14:00 sø 16/06 Restvold 1 (R1) J10 (f 2009) Plj A Gjelleråsen Hvit Ferdig Elverum Fotball 1    
16060210 sø 16/06 14:40 sø 16/06 Restvold 2 (R2) J10 (f 2009) Plj A Gjelleråsen grønn Ferdig Elverum Fotball 3    
16060310 sø 16/06 14:40 sø 16/06 Restvold 3 (R3) J10 (f 2009) Plj A Hvam Ferdig Oppsal IF Fotball 2    
16060212 sø 16/06 16:00 sø 16/06 Restvold 2 (R2) J10 (f 2009) Plj A Elverum Fotball 1 Ferdig Elverum Fotball 2    
16061112 sø 16/06 16:00 sø 16/06 Restvold 4 (R4) J10 (f 2009) Plj A Gjelleråsen Hvit Ferdig Hernes IL HSK J10    
Sparebank1 Østlandet AMFI Elverum Scandic Hotel Elgstua Scandic Hotel Central