Guttelag 9 år (født 2010)

Pulje A




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag    
15061200 lø 15/06 09:20 lø 15/06 Restvold 5 (R5) Elverum Fotball 4 Ferdig Elverum Fotball G9-3    
15061301 lø 15/06 10:00 lø 15/06 Restvold 6 (R6) Elverum Fotball G9-2 Ferdig Hernes IL HSK G9 blå    
15061302 lø 15/06 10:40 lø 15/06 Restvold 6 (R6) Funnefoss/Vormsund Ferdig Elverum Fotball G9-3    
15061303 lø 15/06 11:20 lø 15/06 Restvold 6 (R6) Kongsvinger IL Fotball 3 Ferdig Elverum Fotball G9-2    
15061304 lø 15/06 12:00 lø 15/06 Restvold 6 (R6) Elverum Fotball 7 Ferdig Kongsvinger IL Fotball 2    
15061203 lø 15/06 12:00 lø 15/06 Restvold 5 (R5) Furnes Fotball Hvit Ferdig Elverum Fotball 4    
15061306 lø 15/06 13:20 lø 15/06 Restvold 6 (R6) Kongsvinger IL Fotball 2 Ferdig Elverum Fotball 4    
15061205 lø 15/06 13:20 lø 15/06 Restvold 5 (R5) Furnes Fotball Hvit Ferdig Elverum Fotball 7    
15061307 lø 15/06 14:00 lø 15/06 Restvold 6 (R6) Funnefoss/Vormsund Ferdig Kongsvinger IL Fotball 3    
15061308 lø 15/06 14:40 lø 15/06 Restvold 6 (R6) Hernes IL HSK G9 blå Ferdig Elverum Fotball 4    
15061208 lø 15/06 15:20 lø 15/06 Restvold 5 (R5) Elverum Fotball G9-3 Ferdig Furnes Fotball Hvit    
15061309 lø 15/06 15:20 lø 15/06 Restvold 6 (R6) Elverum Fotball 7 Ferdig Kongsvinger IL Fotball 3    
15061410 lø 15/06 16:00 lø 15/06 Restvold 7 (R7) Elverum Fotball G9-2 Ferdig Funnefoss/Vormsund    
15061310 lø 15/06 16:00 lø 15/06 Restvold 6 (R6) Kongsvinger IL Fotball 2 Ferdig Hernes IL HSK G9 blå    
16061300 sø 16/06 08:40 sø 16/06 Restvold 6 (R6) Elverum Fotball 4 Ferdig Funnefoss/Vormsund    
16061400 sø 16/06 08:40 sø 16/06 Restvold 7 (R7) Elverum Fotball 7 Ferdig Elverum Fotball G9-2    
16061402 sø 16/06 10:00 sø 16/06 Restvold 7 (R7) Kongsvinger IL Fotball 2 Ferdig Furnes Fotball Hvit    
16061200 sø 16/06 10:00 sø 16/06 Restvold 5 (R5) Funnefoss/Vormsund Ferdig Elverum Fotball 7    
16061403 sø 16/06 10:40 sø 16/06 Restvold 7 (R7) Kongsvinger IL Fotball 3 Ferdig Elverum Fotball G9-3    
16061404 sø 16/06 11:20 sø 16/06 Restvold 7 (R7) Elverum Fotball G9-2 Ferdig Furnes Fotball Hvit    
16061203 sø 16/06 12:00 sø 16/06 Restvold 5 (R5) Hernes IL HSK G9 blå Ferdig Funnefoss/Vormsund    
16061405 sø 16/06 12:00 sø 16/06 Restvold 7 (R7) Kongsvinger IL Fotball 2 Ferdig Elverum Fotball G9-3    
16061306 sø 16/06 12:40 sø 16/06 Restvold 6 (R6) Elverum Fotball 4 Ferdig Kongsvinger IL Fotball 3    
16061307 sø 16/06 13:20 sø 16/06 Restvold 6 (R6) Kongsvinger IL Fotball 2 Ferdig Elverum Fotball G9-2    
16061407 sø 16/06 13:20 sø 16/06 Restvold 7 (R7) Elverum Fotball G9-3 Ferdig Hernes IL HSK G9 blå    
16061308 sø 16/06 14:00 sø 16/06 Restvold 6 (R6) Kongsvinger IL Fotball 3 Ferdig Furnes Fotball Hvit    
16061310 sø 16/06 15:20 sø 16/06 Restvold 6 (R6) Hernes IL HSK G9 blå Ferdig Elverum Fotball 7    
Sparebank1 Østlandet AMFI Elverum Scandic Hotel Elgstua Scandic Hotel Central